Misyonumuz;

“Woody Custom” olarak temel amacımız; Müşterilerimizin tam olarak istediği doğal ağaç kullanılarak, istediği ölçülerde ve şekillerde doğal ahşap masa üretimi yaparak ilk aşamadan son aşamaya kadar müşteri ile sürekli iletişim halinde olarak kişiye özel kendi tarzında kütük masa ve türevleri ağaç masa tasarımı yapmayı hedeflemektir.

Doğal ahşap masa ve kütük masa mobilyası tasarlayan firmamız;

2016 yılında kurulmuş olup, sektör içerisinde kısa zamanda bir hayli büyük yol kat etmiştir. Kütük masa ile ilgili her geçen gün büyümeye devam eden kuruluşumuz özel tasarım kişi odaklı doğal ahşap tasarımlarında hızla büyümektedir

Temel prensibimiz

Temel prensibimiz olan kalite anlayışımızı, “Woody Custom” olarak ilk günden beri işimize gösterdiğimiz özen ve hassasiyeti istikrarlı bir şekilde takip ederek koruyoruz. İşte tamda bu noktayı merkez alarak tüm çalışmalarımızı emin bir şekilde yürütüyoruz. Aldığımız doğal ahşap mobilya siparişlerimizin en başından sonuna kadar hiç bir zaman eksiltmediğimiz samimiyetimiz bizi işimize kenetleyerek, ürettiğimiz doğal ahşap ürünlerin evlere ve iş yerlerine adeta mutluluk verdiğini görmemiz yaptığımız işi dahada sevmemizi sağlıyor.

Kısaca ahşap tasarımı

Doğal ağaçların şekillenmesiyle birlikte; Yemek masaları, toplantı masaları, çalışma masaları, tv üniteleri, konsollar, dresuar, orta sehpa ve zigon setleri gibi doğal ahşap ürünleri ile eviniz veya iş yeriniz için ihtiyacınız olan tasarımlarınızı, yerli ve ithal ağaçlarla başta ceviz ağacı olmak üzre karaağaç, kestane, çınar, ladin, meşe, köknar, ıhlamur, çınar, kayın, dut, kiraz.. Afrika tropik ağaçlarından özel siparişler doğrultusunda iroko, sapelli vb.. ağaçlardan özel tasarım el üretimleri yapıyoruz.

Doğal ahşap masa siparişi

Üretimde kullandığımız tüm ağaçlar fırın kurusu olup, muhtelif ölçülerde yekpare veya birleşen parçalar halinde olup üretim sonrasında kullanım süresince yıllarca sizlere hiçbir şekilde sorun yaratmayacak kalitede ağaçlardır.

Sizlere sunacağımız doğal ağaç görselleriyle, beğeniminiz kapsamında bilgileri topladıktan sonra müşteri ile birlikte plan yapıp o şekilde ağaç masa sipariş almaktayız. Bu doğrultuda sizlere teknik anlamda da tüm detaylarıyla seçim kolaylığını sağlamak amacıyla bilgi ve tecrubelerimizi tavsiye niteliğinde aktarıp tam olarak istediğiniz kütük masa ürüne ulaşmanızı kolaylaştırıyoruz.

Nakliye ve montaj

İstanbul merkezli olan masif mobilya üretimlerimizi türkiye’nin her bir noktasına tarafımızca ulaştırılıp terazileme ölçümleme işlemleri yapılarak kurulum ve montajları kendimiz tamamlıyoruz. İstanbul içi ücretsiz olan nakliye ve kurum hizmetimiz, şehir dışı için mesafeye göre uygun fiyatlarla sizlere yardımcı oluyoruz.

Not: Kullandığımız ham ağaçların tamamı bulundukları konumda, yeşermeyen ve meyve vermeyen “Ömrünü Tamamlamış” ağaçlardır.  Orman Bakanlığı yetkililerince tespit edilip kesilmesine karar verilen işlenmemiş doğal ağaçlardır. (Fırın kurusu ağaçlardır)

Tasarımlarımız %100 el işçiliğiyle “handmade” yapılmakta olup kesinlikle fabrikasyon makinalar kullanılmamaktadır.

Woody Custom