Kütük masa kullanımı yeni açılacak veya mevcut mekanlar için yeni moda…

doğal ahşap kütük mekan, işyeri

Kütük masa ve mobilyalar yeni açılacak olan mekanlarda yada tadilatla yeni dekorda kullanılacak olan kütük ahşap ağaç ürünler için proje bazlı planlama doğrultusunda tasarımlarımız mevcut.

Kütük masalar son yıllarda restoran, mağaza, cafe, bar, kuaför ve benzeri bir çok mekan bu tarz kütük uygulamalara, dekorasyan biçimlerine doğru geçmeye başladı ki, şık ve gösterişli bi konsept elde etmek amacıyla doğal ahşap kütük masa vb. ürünler gün geçtikçe daha fazla rağbet görmekte..

Başta Cafe & restaurant, ofis ortamları olmak üzre dünyanın her bir yerinde doğal kütük ahşap mobilya modasıyla farklılık yaratmak ve beraberinde yenilik, aslında kütük ahşap çalışma ortamları, yeme içme, eğlence alanlarında insanların görsel olarak bir zenginliğe kavuşmasını sağlamak ve kendilerini daha rahat hissetmelerini sağlamak amacıyla doğal bir hava consepti yaratıyor.

Açık ve kapalı alan mekanlarda kullanılan bu ağaç mobilyalar özellikle bahçe konsepti taşıyan cafe, restoran, kasap steakhouse mekanlarda daha çok tercih edilip, şehirlerin tam ortasındaki açık alan mekanlarda bile insanlar kendilerini doğanın tam ortasındaymış gibi hissetmelerini sağlayıp ferah bir hava yaratıyor. Özellikle yeme içme mekanlarında ve alkol servisi yapılan mekanlarda bu tarz doğal kütük masaların önemi büyük, ki bazı yüksek seviye asidik gıdalar: başta alkol olmak üzre sirke, hardal, çay-kahve gibi maddelere karşı yüksek seviyede dayanıklı ve kesinlikle leke iz almayan ağaç masalar tercih ediliyor.

Tabiki bu kütük masalara uygulanan cila ahşap koruyucu yağların önemi çok büyük. Bizim kullandığımız koruyucu maddeler bu unsurlara karşı güçlü bir mukavemet göstermekte, doğal kütük mobilyaları sıkı bir şekilde korumaktadır.